ostar_logo_mini.jpg

> OsTaR Goji Berry

OsTaR Goji Berry


ostar_logo_agroforestry.jpg

ostar_goji_berries_kucuk.jpg

Goji Berry 1700 yıldan beri Tibet'te üretilen ve hala üretilmeye devam edilen yumuşak meyveleri olan ve çalılık şeklinde büyüyen bir bitki türüdür.

Goji Berry nin tarihi 4000 yıla dayanır. Ancak tarımsal olarak üretimi 1700 yıldır.

Tibetli üreticiler Goji Berry tarlaları, bağları yapmışlar ve kurutarak yiyecek ya da suyunu sıkarak içecek olarak kullanırlar. Bitkisel tedavinin en eski ırkın bulunduğu Tibette Goji Berry adeta mucize bir meyve olarak kullanılmaktadır. Tıpta devrim yaratmış bir meyvedir.

ostar_goji_berry.jpg

Goji Berry nin içerdiği glisemik endeksi çok az olduğundan şeker hastalığına da büyük fayda sağlar ve kolestrolü kontrol altına alır. Ayrıca içerdiği lifler sayesinde uzun süre tokluk hissi verir. İçerdiği doğal enzimler sayesinde kas ve vücut yapısını korur, metabolizmayı hızlandırır. Bunun yanı sıra gözün görme işlevini arttırır ve göz hastalıkları riskini en aza indirir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve karaciğer fonksiyonlarını düzenler. Tibet te doğurganlık arttırmak, cinsel istek ve performansı arttırmak ayrıca yaşam süresini uzatmak amacı ile Goji Berry kurusu ve suyu bolca tüketilmektedir.

Aslında Goji Berry nin faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur.
Goji Fidanını yetiştirmek de çok kolaydır. Çalı formunda olan Goji Fidanı ülkemizde hemen hemen her bölgede yetiştirilebilmektedir. -27 C ve +39C de yetişebilen bir bitki olması nedeniyle her bölgede ufak bir sera yardımıyla bile yetiştirilebilir. Fidanlar 1 yaşına geldiğinde normal bir arazi iklimine dahi alışabilmektedir. Çelik ile üretim mümkündür ancak en iyi üretim yolu tohumladır.

ostar_gojibery.jpg

sozlesmeli_tar_m_link.jpg

Merkezi Ofis:
Tel : 0(364) 611 49 71 pbx
Fax: 0(364) 611 78 20
GSM/SMS :+90 505 843 48 81

Fidanlık Ofis:
Tel : 0(364) 611 49 71
Fax : 0(364) 611 49 68

E-Mail: osmanciktarim@hotmail.com

ostar_gojiberi.jpg

OsTaR Goji Berry 2 Yaşlı Fidan : 20 TL/Adet

Çoklu alımlarda büyük indirimler yapılır...

Sipariş Formu

TIKLAYIN...


ANA SAYFA

<<<


Copyright©2006-2015 Osmancık Tarım Ürünleri Gıda Hayvancılık Çiçekçilik Peyzaj San. ve Tic. Ltd. Şti.Tüm Hakları Saklıdır.

ostar_goji_berries.jpg